Archiwizacja Danych (Backup)

Bez kategorii

Archiwizacja Danych (Backup)

Jak zapewnić bezpieczeństwo swoich danych? Pomimo, że świadomość potrzeby archiwizacji danych jest wśród użytkowników komputerów bardzo wysoka, to na co dzień tylko mała część stosuje się do wytycznych, opracowanych przez specjalistów od archiwizacji i zabezpieczania danych. Czasem jednak okazuje się, że wszystkie informacje, które są nam potrzebne do pracy znajdowały się na feralnym nośniku.

I co wtedy? Wówczas pomocna jest usługa odzyskiwanie danych. Jedynie niewielki procent użytkowników regularnie dokonuje backupu, czyli archiwizacji newralgicznych punktów swojego systemu.

Przyczyny? Jest ich wiele: brak odpowiednich narzędzi brak czasu brak umiejętności zwykłe niedbalstwo Konsekwencje utraty danych są kosztowne dla poszkodowanych. W wyniku skasowanych danych, straty dla przedsiębiorstw rosną do ogromnych rozmiarów i potrafią sięgać kilkunastu tysięcy, czego dowiodły najnowsze badania. Kopie zapasowe danych firmy powinny być tworzone regularnie – przynajmniej raz w tygodniu.

Archiwizacja danych – nasza oferta

Dane komputerowe należy odpowiednio chronić i zabezpieczać. Archiwizacja danych to proces znacznie łatwiejszy niż odzyskiwanie danych. Jednym ze sposobów jest wykonywana przez nas archiwizacja i sporządzanie kopii bezpieczeństwa kluczowych dla firm informacji. Sporządzanie kopii zapasowych programów czy baz danych to nie tylko wygoda, ale również oszczędność pieniędzy i czasu.   Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii zapewniamy większe bezpieczeństwo danych Twojej firmy.  Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.    Archiwizacja danych Online Dzięki rozwojowi szybkiego internetu możemy pokusić się również o system archiwizacji danych online. Jego zaletami są: wysokie bezpieczeństwo, dostępność z każdego miejsca, możliwość współdzielenia części lub całości zasobów jak również zabezpieczenie przed przypadkowym usunięciem.   Dla firm, które potrzebują tworzenia kopii zapasowej na bieżąco przygotowaliśmy usługę instalacji streamerów. Jeśli jednak potrzebujecie Pastwo szybkiego dostępu do archiwizowanych danych wówczas polecamy wyodrębnienie serwerów backup lub zakupienie usług archiwizacji danych online.