Serwery & Hosting

Dzięki pracy wydajnych, stabilnych serwerów praca z programami i urządzeniami sieciowymi może być łatwiejsza niż kiedykolwiek! Już nie trzeba się martwić oto, gdzie są dane, nad którymi pracowało kilka osób. W Akte skorzystasz z takich usług jak:

 • Wirtualizacja serwerów
 • Hosting SEO
 • Sieci komputerowe
 • Serwery NetWare oraz Microsoft

Hosting SEO

Jeśli zajmujesz się pozycjonowaniem, nawet jeśli pozycjonujesz tylko jedną stronę, będziesz musiał stworzyć swoje własne zaplecze SEO. Do budowy zaplecza niezbędne jest użycie różnych hostingów po to aby zróżnicować adresy IP.

Konta hostingowe SEO są nowatorskim rozwiązaniem na rynku usług hostingowych skierowanym do osób i firm zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych.

Jedną z podstawowych usług świadczonych przez nasza firmę jest budowa i utrzymanie zaplecza informatycznego – Outsourcing IT Poznań – pozwalającego na pełne wykorzystanie potencjału naszych klientów.

SEO Hosting to innowacyjne rozwiązanie, które da Ci możliwość w bardzo prosty sposób znacznie zwiększyć widoczność swojej strony w wyszukiwarce Google oraz utrzymać kilka stron www na jednym koncie.

Korzystanie z proponowanego przez firmę Akte SEO Hostingu daje Ci możliwość utrzymywania w ramach jednego konta hostingowego stron www z użyciem różnych adresów IP w różnych GEO-lokalizacjach. Pozwala to na zdobycie o wiele lepszych wyników w wyszukiwarkach niż podczas stosowania tradycyjnego hostingu.

Działamy w oparciu o sprawdzone rozwiązania wirtualizacyjne. Nasze serwery wyposażone są w szybkie, wielordzeniowe procesory oraz co najmniej 24 GB pamięci RAM.

Aby zabezpieczyć Twoje dane stosujemy systematyczną archiwizację danych hostingu na zewnętrznym serwerze kopii zapasowych.

Zapewniamy Państwu szybką i przyjazną procedurę zakupu kont hostingowych, a także otrzymanie profesjonalnej pomocy w razie problemów technicznych.

W celu zdobycia szerszych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszą firmą.

Poznaj orientacyjny koszt outsorcingu IT w swojej firmie

Działamy na terenie Poznania i okolic, zapewniając profesjonalne usługi informatyczne

Wirtualizacja serwerów

Głównym atutem wirtualizacji jest magiczne hasło „konsolidacja”. Co ono oznacza? W uproszczeniu możemy przedstawić sytuację w następujący sposób – rzadko kiedy wykorzystujemy w serwerach 100% jego mocy, 100% dysków czy 100% pamięci. Ta część, która zostaje jest marnowana, ponieważ nie przekażemy np. 70% procesora z bramy linuks na serwer SQL, który akurat tej mocy potrzebuje. Dzięki wirtualizacji możemy praktycznie dowolnie dzielić zasoby, współdzielić je pomiędzy maszynami wirtualnymi (systemami operacyjnymi).

Co zyskujemy dzięki wirtualizacji?

 • Wirtualizacja serwerów
 • Hosting SEO
 • Sieci komputerowe
 • Serwery NetWare oraz Microsoft

Zalety wirtualizacji serwerów to:

Konsolidacja

czyli oszczędność miejsca i finansów na zakup wielu odrębnych komputerów, monitorów oraz urządzeń peryferyjnych

Ciągłość biznesowa

dzięki środowiskom zwirtualizowanym mamy większe możliwości zapobiegania przestojom i awariom systemu informatycznego

Przywracanie po awarii

w razie awarii systemu operacyjnego czy nawet sprzętu można stosunkowo szybko i łatwo przywrócić cały system lub jego cześć do pracy.

Środowisko testowe

dzięki możliwości równoległej pracy wielu niezależnych systemów możemy bez obaw o środowisko produkcyjne, przeprowadzać próby, symulacje testy i instalacje nowych aplikacji

Zarządzanie zasobami

dzięki nowatorskiemu podejściu systemy operacyjne możemy traktować jak pliki – przenosząc je, kopiując czy też archiwizując na zewnętrznych zasobach. Ogromnie zwiększa to komfort jaki bezpieczeństwo pracy.

Skontaktuj się z nami i znajdź rozwiązanie swojego problemu już teraz

Wiesz czego potrzebujesz? skorzystaj z naszego kalkulatora

Chcesz skorzystać z usług outsourcingu IT, ale obawiasz się, ile będzie to kosztować? W Akte nie musisz się już dłużej zastanawiać. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy cyfrowy kalkulator informatyczny, który na podstawie kilku danych na temat Twojej firmy wyliczy dla Ciebie orientacyjne koszty naszej obsługi IT. Nasz kalkulator usług informatycznych ma idealnie dobrane parametry, które możesz dowolnie ustalać, przesuwając suwak. Wybierz liczbę komputerów, jaką posiadasz w biurze oraz podaj nam jeszcze kilka innych informacji o firmie, a wtedy na samym dole wyświetli Ci się odpowiednia kwota. Proste, prawda? Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztować obsługa IT w Twojej firmie, to do dzieła! Nasz kalkulator informatyczny czeka na Ciebie.

Ile kompuetrów/stanowisk posiadasz

wliczając urządzenia przenośne jak laptop

0

Ile serwerów fizycznych posiadasz

serwery zlokalizowane w Twojej firmie

0

Ile posiadasz wirtualnych serwerów

przeczytaj o wirtualizacji

0

Czy posiadasz oddziały

oddziały firmy zlokalizowane w fizycznie różnych lokacjach

0

Jaki jest wiek większości kompuetrów

jeśli kupowałeś używany sprzęt to zaznacz powyżej 4 lata

Jaki jest akceptowalny przestój systemów IT

określ maksymalny czas

Jaki system operacyjny jest dominujący

wybierz jeden

Czy posiadasz system do kopii bezpieczeństwa

wybierz jedną opcję

Czy stosujesz zaawansowany router brzegowy

tak zwany UTM

  Masz pytanie? skorzystaj z naszego formularza

  Twoje dane

  Pola obowiązkowe

  W czym możemy Ci pomóc  Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Akte Sp. z o.o. ul. Morasko 17, 61-680 Poznań polityka prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akte Sp. z o.o. ul. Morasko 17, 61-680 Poznań i partnerów dla celów związanych z realizacją usługi.