Serwis Ploterów

Postęp wymusza zmiany. Również w przypadku firm projektowych, architektów, budowlanych czy produkcyjnych. Obecnie tablica i ołówek nie wystarczają. Należy szybko wytyczyć projekt obiektu, a następnie przedstawić go klientowi. Nierzadko od ręki, podczas narady czy ustaleń. To wymaga zaplecza sprawnych urządzeń projektowych takich jak plotery. Nasz serwis ploterów istnieje po to, by urządzenia pracowały wydajnie i bez potrzebnych przerw.

 • Serwis ploterów drukujących
 • Naprawa ploterów HP

Serwis drukarek

Drukarka czy Urządzenia wielofunkcyjne to sprzęt, bez którego nie możemy wykonać powierzonych nam zadań, bez względu na to w jakiej branży pracujemy. Drukarki są niezbędne w codziennym życiu przedsiębiorstwa. Profesjonalny serwis drukarek z dojazdem do klienta, nie tylko Poznań ale i okolice, skutecznie przedłuża żywotność drukarek laserowych, atramentowych czy innych urządzeń wielofunkcyjnych.  Nasi serwisanci są specjalistami w dziedzinie napraw wszelkiego typu sprzętu drukującego. W ramach serwisu drukarek nasi serwisanci dokonują: naprawy pogwarancyjnej przy użyciu wyłącznie oryginalnych części, konserwacji (czyszczenia, wymiany elementów zużywalnych) i konfiguracji w sieci komputerowej. Zadbamy także o konfigurację tych urządzeń, tak aby wiele osób mogło korzystać z jednej drukarki. Więcej informacji o serwisie drukarek 

Serwis Drukarek kontakt:
Tomasz Duszczak 796 517 547

Serwis ploterów

Serwis ploterów HP to jedna z usług, którą świadczymy dla naszych klientów. Bez względu na format ploterów świadczymy usługi naprawy i/lub konserwacji. Po wykonanej naprawie lub konserwacji ploter poddajemy testom i wymaganym kalibracjom. Ostatnim ogniwem weryfikacji naprawy plotera, jest ocena jego użytkownika, który ocenia jakość wydruku. Ploter znajdujący się we firmie jest zwykle eksploatowany w systemie ciągłym. Zatem regularna konserwacja, która powinna odbywać się przynajmniej 1 raz w roku zabezpieczy nas przed niechcianymi awariami. Konserwacja utrzyma ploter w gotowości i zwiększy żywotność podzespołów, których koszt nierzadko jest wysoki. Zdarza się, że podzespoły do ploterów nie są dostępne od „ręki” tylko na zamówienie, co przedłuża serwis ploterów i czas naprawy. Korzystając z naszych usług w sposób regularny kondycja firmowego plotera staje się przewidywalna.

Zamów bezpłatną analizę lub wycenę swojego problemu

Działamy na terenie Poznania i okolic, zapewniając profesjonalne usługi informatyczne

Nasz serwis drukarek i ploterów to:

Oryginalne części

Wykwalifikowana kadra

Szybki i skuteczny serwis

Dogłębna analiza problemu

Solidna konserwacja

Nowoczesne narzędzia

Dlaczego my?

Dobre relacje z klientami

Od dwudziestu lat dbamy o dobre relacje z klientami. Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Nasi serwisanci robią wszystko, aby maksymalnie skrócić czas naprawy. Powierzony nam ploter lub drukarka trafia w ręce naszych specjalistów.  Dbamy o to, aby wszelkie naprawy przebiegały szybko i sprawnie. W codziennej pracy stosujemy tylko oryginalne części zamienne. Nasza kadra szkoli się dla Państwa i systematyczne podnosi swoje kwalifikacje. Firma Akte mieści się w Poznaniu, jednak usługi serwisu ploterów HP świadczymy klientom z całej Polski. Nasze usługi obejmują również najbliższą okolicę i miejscowości takie jak: Suchy Las, Złotniki, Przeźmierowo czy Tarnowo Podgórne. Można do nas przywieźć ploter HP lub przy pomocy usługi kurierskiej wysłać go nam. Zatem niezależnie od lokalizacji, zapewniamy profesjonalną pomoc.

Kompleksowy serwis

Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w serwisie ploterów i drukarek, proponujemy Państwu profesjonalne sługi związane z ich obsługą i konserwacją. Nasi serwisanci od wielu lat naprawiają urządzenia biurowe takie jak drukarki oraz plotery, dzięki czemu nabyli ogromne doświadczenie oraz wiedzę w tym zakresie. Jeśli zatem zależy Państwu na wieloletniej sprawności zakupionych urządzeń warto podjąć z nami współpracę. Dzięki nam zachowacie Państwo ciągłość pracy i nie będziecie musieli martwić się o opóźnienia wywołane awarią sprzętu. Nasze atuty to sprawna organizacja oraz pełen zakres usług. Jesteśmy partnerem wiodących na rynku marek ploterów, zatem posiadamy dostęp do wszystkich części serwisowych, materiałów eksploatacyjnych oraz głowic. Zaczynamy zawsze od trafnie postawionej diagnozy, następnie dokonujemy naprawy ploterów HP i drukarek z wykorzystaniem nowych podzespołów. Dzięki temu zachowana jest pełna gwarancja na sprzęt, co skutkuje jego bezawaryjną pracą.

Zaufanie

Na co dzień dbamy o stan techniczny urządzeń biurowych naszych klientów. Profesjonalne podejście wydłuża bezawaryjny czas pracy tych urządzeń. Oprócz serwisowania takich urządzeń jak drukarka, czy ploter HP zapewniamy także wsparcie techniczne oraz niezbędną obsługę techniczną. Zlecone przez Państwa naprawy staramy się wykonywać szybko i sprawnie, bez zbędnych przestojów. Każdy stały klient to dowód zaufania z Państwa strony. Kontakt z nami to gwarancja profesjonalizmu i zaangażowania.

Wykwalifikowani pracownicy

Wiedza i doświadczenie to jeden z kluczowych elementów dobrego serwisu ploterów HP i drukarek. Dwudziestoletnie doświadczenie w branży serwisu drukarek i ploterów HP, gwarantuje szybkie rozwiązanie problemu.  Nasi serwisanci bez zbędnej zwłoki odpowiadają na wezwania i skutecznie diagnozują problemy oferując jednocześnie pomoc techniczną. Nasze zaangażowanie i doświadczenie w naprawie drukarek i ploterów HP pozwala rozwiązać każdy problem, który zaskoczy Państwa przy pracy. Szeroki wachlarz usług pozwala spełnić potrzeby każdego klienta. Nasi serwisanci regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać Państwa wymaganiom.

Nowoczesne technologie

Jedną ze specjalizacji profilu naszej firmy jest serwis ploterów HP oraz drukarek. Nasi serwisanci pomogą rozwiązać każdy problem, ponieważ dotrzymujemy kroku nowoczesnym technologiom. Przez dwadzieścia lat nabyliśmy doświadczenie w serwisowaniu ploterów HP i drukarek. To doświadczenie pozwala nam się zmierzyć z awariami ploterów HP zarówno modeli starszych jak i najnowszych. Wysokie kompetencje naszych serwisantów pozwalają wykonywać konserwacje, przeglądy i naprawy na wysokim poziomie technologicznym. Jako liczący się serwis ploterów HP na rynku współpracujemy z dystrybutorami najnowszych części zamiennych.

  Masz pytanie? skorzystaj z naszego formularza

  Twoje dane

  Pola obowiązkowe

  W czym możemy Ci pomóc  Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Akte Sp. z o.o. ul. Morasko 17, 61-680 Poznań polityka prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akte Sp. z o.o. ul. Morasko 17, 61-680 Poznań i partnerów dla celów związanych z realizacją usługi.