Serwis ploterów HP w Poznaniu

Bez kategorii

Serwis Ploterów HP

Firma Akte od wielu lat zajmuje się profesjonalnym serwisowaniem ploterów. W naszej ofercie znajdą Państwo pełny zakres usług związanych z utrzymaniem, konserwacją oraz naprawą ploterów HP. Wyspecjalizowaliśmy się szczególnie w obsłudze serwisowej ploterów HP. Dlatego, jeśli szukacie wsparcia serwisowego dla plotera HP – doskonale trafiliście. Nasz serwis ploterów HP świadczy swoje usługi już od ponad 15 lat!

Jakość naszych usług, wieloletnia praktyka oraz w pełni profesjonalne podejście do pracy sprawiły, że w krótkim czasie zyskaliśmy zaufanie wielu poważnych klientów.

Biorąc pod uwagę specyfikę pracy ploterów w celu zminimalizowania przestojów spowodowanych ich awariami nasi klienci często decydują się na obsługę w oparciu o stałe umowy serwisowe na naprawę urządzeń biurowych. Umowa taka zapewnia pierwszeństwo przed innymi zleceniami, czyli natychmiastową reakcję serwisu po zgłoszeniu awarii, możliwość udostępnienia urządzenia zastępczego oraz darmowy dojazd do klienta po urządzenie i odwiezienie urządzenia do klienta. To wszystko przy minimalnych stałych opłatach umownych.

Niezawodny serwis i doskonale wykwalifikowany personel techniczny posiadający wieloletnią praktykę to domena naszej firmy, dlatego z uwagi na to, że mało którą firmę stać na przestoje związane z awariami ploterów przy okazji wykonywania zlecenia usuwamy także najistotniejsze przyczyny powstawania usterek takie jak na przykład kurz, pył papierowy czy resztki tonera.

Jeśli Twoja firma jest uzależniona od pracy plotera, a Ty chcesz zaoszczędzić nie tracąc przy tym na jakości obsługi zaufaj profesjonalistą i skontaktuj się z nami.