Serwis HP

Bez kategorii

Serwis Ploterów HP

Od czternastu lat firma Akte zajmuję się profesjonalnym serwisowaniem ploterów i drukarek. W toku zdobywania doświadczeń wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze serwisowej ploterów HP.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo pełny zakres usług związanych z utrzymaniem ploterów i drukarek jak i obsługę w sytuacjach awaryjnych, które wymagają natychmiastowej interwencji specjalistów.

Naprawa Ploterów HP w Poznaniu

Aby zminimalizować konieczność przestojów w pracy ploterów i drukarek, które ze względu na swój specyficzny rodzaj pracy często się psują lub wymagają serwisowania, większość naszych klientów decyduję się na serwisowanie sprzętu w oparciu o stałą umowę serwisową. Umowa ta gwarantuje naszym klientom bezwzględne pierwszeństwo podczas obsługi zlecenia w zamian za minimalne stałe opłaty umowne. W ramach umowy klient ma także zagwarantowaną darmową analizę sprzętu, natychmiastową reakcję, informowanie o stanie technicznym pod kątem dalszej eksploatacji, dostarczanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych oraz ich zamienników z gwarancją oraz bezpłatne porady i ekspertyzy techniczne. W razie potrzeby udostępniamy urządzenia zastępcze a to wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach.

 

W przypadku awarii sprzętu zapewniamy transport na terenie całego Poznania (w obie strony) oraz oferujemy transport na terenie całej Polski na bardzo preferencyjnych warunkach.

 

Niezawodny serwis i doskonale wykwalifikowany personel techniczny posiadający wieloletnią praktykę to podstawa naszego sukcesu, dlatego właśnie zaufało nam już tak wielu klientów.

 

Jeśli chcesz zaoszczędzić i nie stracić przy tym na jakości wykonywanych usług zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem (dane teleadresowe dostępne są w zakładce kontakt).

Nasza firma czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Zapraszamy!