Naprawa drukarek

Bez kategorii

 

Serwis drukarek z Poznania

Firma Akte specjalizuje się w naprawie, obsłudze i konserwacji drukarek laserowych i igłowych. Z uwagi na to, że staramy się zapewnić naszym klientom wysoki komfort pracy oraz zagwarantować działanie stosowanych przez nas rozwiązań , kładziemy bardzo duży nacisk na to aby nasz serwis był niezwykle szybki i sprawny podczas realizacji zlecenia.

 

Konserwacja Drukarek

Zajmujemy się między innymi okresową konserwacją drukarek, ponieważ jest to niezwykle ważny dla sprzętu proces. Regularne przeprowadzana konserwacja może znacznie przysłużyć się do trwałości sprzętu drukarskiego, umożliwią pracę bez awarii oraz bardzo dodatnie wpływają na jakość wydruku.

 

Aby zminimalizować konieczność przestojów w pracy drukarek, które ze względu na swój specyficzny rodzaj pracy często się psują lub wymagają serwisowania, większość naszych klientów decyduję się na serwisowanie sprzętu w oparciu o stałą umowę serwisową. Umowa ta gwarantuje naszym klientom bezwzględne pierwszeństwo podczas obsługi zlecenia w zamian za minimalne stałe opłaty umowne. W ramach umowy klient ma także zagwarantowaną darmową analizę sprzętu, natychmiastową reakcję, informowanie o stanie technicznym pod kątem dalszej eksploatacji, dostarczanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych oraz ich zamienników z gwarancją oraz bezpłatne porady i ekspertyzy techniczne. W razie potrzeby udostępniamy urządzenia zastępcze a to wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach.

 

Mało którą firmę stać na przestoje związane z awariami drukarek, dlatego przy okazji wykonywania zlecenia usuwamy także najistotniejsze przyczyny powstawania usterek takie jak na przykład kurz, pył papierowy czy resztki tonera.

 

W przypadku awarii sprzętu zapewniamy transport na terenie całego Poznania (w obie strony) oraz oferujemy transport na terenie całej Polski na bardzo preferencyjnych warunkach.

 

Niezawodny serwis i doskonale wykwalifikowany personel techniczny posiadający wieloletnią praktykę to podstawa naszego sukcesu, dlatego właśnie zaufało nam już tak wielu klientów.

 

 

Jeśli potrzebujesz pomocy profesjonalistów skontaktuj się z nami korzystając z zakładki Kontakt.