Najlepsze antywirusy oraz ochrona antywirusowa

Bez kategorii

Ogrom szkód, jakie zostały wyrządzone przez działania wirusów rozprzestrzeniających się za pośrednictwem Internetu, poczty e-mail oraz innych nośników informacji jest niewyobrażalny.

Nie mniej groźne są również konie trojańskie (Back Door), pozwalające osobie niepowołanej na przejęcie władzy nad Twoimi komputerami, czy robaki rozsyłające informację z Twoich komputerów na oślep do wszystkich w sieci.

Wszystkie te niebezpieczeństwa czyhające na Was podczas codziennej pracy przy komputerze powodują, że koszt zakupu i wdrożenia odpowiednio dobranego oprogramowania antywirusowego, jest niczym przy ogromie potencjalnych strat, jakie ponoszą, na co dzień miliony użytkowników komputerów.

 

Jeżeli chcesz dołączyć do elitarnej grupy osób maksymalnie zabezpieczonych przed niebezpieczeństwem sieci – skontaktuj się z nami.


Nasza firma w wiekszości wypadków poleca oprogramowanie antywirusowe
NOD 32 firmy ESET oraz Eset Smart Security.

Naszym zdaniem ten antywirus jest najlepszym dostępnym na naszym rynku oprogramowaniem antywirusowym jego najważniejsze cechy to:

– Zaawansowanie technologicznie, a przy tym prostota w obsłudze systemu ochrony stacji roboczych, serwerów oraz pojedynczych komputerów.
– Małe obciążenie systemu uzyskane między innymi poprzez szybkość skanowania plików (od 2 do 50x szybsze niż niż inne programy antywirusowe).
– Zaawansowana aktywna oraz pasywna heurystyka pozwalająca chronić system przed niezdefiniowanymi jeszcze wirusami.
– Co godzinna aktualizacja baz sygnatur wirusów.
– Ochronna w czasie rzeczywistym, przez zagrożeniami z Internetu oraz poczty korporacyjnej.
– Sprawdzona skuteczność (NOD32 jest jedynym programem antywirusowym, który nie pominął żadnego wirusa kategorii „In-The-Wild” w ciągu ostatnich siedmiu lat w testach prestiżowego magazynu Virus Bulletin. W kategorii In-The-Wild znajdują się wszystkie wirusy będące na wolności (rozprzestrzeniające się). NOD32 jest również zdobywcą rekordowej ilości nagród VirusBulletin100%. Znakomita skuteczność programu została wielokrotnie również w testach innych niezależnych organizacje takich jak ICSA Labs czy West Coast Labs.
.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem programu proszę o kontakt z przedstawicielem naszej firmy.