Hosting SEO

Bez kategorii

Jeśli zajmujesz się pozycjonowaniem, nawet jeśli pozycjonujesz tylko jedną stronę, będziesz musiał stworzyć swoje własne zaplecze SEO. Do budowy zaplecza niezbędne jest użycie różnych hostingów po to aby zróżnicować adresy IP.

 

 

Konta hostingowe SEO* są nowatorskim rozwiązaniem na rynku usług hostingowych skierowanym do osób i firm zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych.

Dzięki SEO Hostingowi masz możliwość pokonania konkurencji w wynikach wyszukiwarek internetowych.

 

SEO Hosting to innowacyjne rozwiązanie, które da Ci możliwość w bardzo prosty sposób znacznie zwiększyć widoczność swojej strony w wyszukiwarce Google oraz utrzymać kilka stron www na jednym koncie.

 

Korzystanie z proponowanego przez firmę Akte SEO Hostingu daje Ci możliwość utrzymywania w ramach jednego konta hostingowego stron www z użyciem różnych adresów IP w różnych GEO-lokalizacjach. Pozwala to na zdobycie o wiele lepszych wyników w wyszukiwarkach niż podczas stosowania tradycyjnego hostingu.

 

Działamy w oparciu o sprawdzone rozwiązania wirtualizacyjne. Nasze serwery wyposażone są w szybkie, wielordzeniowe procesory oraz co najmniej 24 GB pamięci RAM.

Aby zabezpieczyć Twoje dane stosujemy systematyczną archiwizację danych hostingu na zewnętrznym serwerze kopii zapasowych.

 

Zapewniamy Państwu szybką i przyjazną procedurę zakupu kont hostingowych, a także otrzymanie profesjonalnej pomocy w razie problemów technicznych.

W celu zdobycia szerszych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszą firmą.

 

*Co to jest hosting SEO?

Hosting SEO to nic innego jak wirtualny serwer, czyli hosting współdzielony z możliwością podpięcia wielu domen o różnych adresach IP. Klient posiada dostęp do adresów IP z panelu administracyjnego serwera.