Archiwizacja Danych
archiwizacja-danychRegularne sporządzanie kopii zapasowych to ważny czynnik ery komputerów. Znakiem naszych czasów jest to, iż do prowadzenia działalności gospodarczej (ba, nawet codziennego życia) komputer jest nam niezbędny. I to w coraz większym stopniu.
Wynikiem pracy z komputerem jest nie tylko wyższa wydajność, lepsze wyniki finansowe, ale również piętrzące się „góry” megabajtów danych takich jak e-maile, archiwa grup dyskusyjnych, skróty ulubionych stron internetowych, czy wreszcie ogrom informacji w postaci dokumentów, baz magazynowych, raportów i wielu innych.
Pamiętajmy jednak, że cała nasza wiedza i doświadczenie, które zbieraliśmy przez długi czas może w jednej chwili zniknąć z powodu złośliwości ludzkiej czy też złośliwości rzeczy martwych. Dlatego tak ważne jest regularne sporządzanie kopii zapasowych najważniejszych punktów naszego systemu na nośnikach danych przechowywanych w bezpiecznym miejscu.
Jak się zabezpieczyć przed utratą danych?
Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi regularnej archiwizacji danych. Aby zamówić usługę zapraszamy skorzystania z kontaktu.

A jeśli właśnie utraciłem swoje dane?

Pomocna może być usługa odzyskiwania danych.
Jak mam się zabezpieczyć, aby nie popełnić błędu w przyszłości?
Zapraszamy do poradnika Archiwizacja i odzyskiwanie danych.