Outsourcing-IT-HelpDesk
Outsourcing IT w Poznaniu na wzór najnowocześniejszych organizacji stał się w naszym kraju bardzo popularny.  Dzięki sprawnemu wykorzystaniu zewnętrznego serwisu  IT  firmy mogą skupić się na prowadzeniu swojej kluczowej działalności, bez obciążeń związanych ze stałym podwyższanie m kwalifikacji i kontrolą działu IT.

Sprawny Outsourcing IT w Poznaniu  zapewnia wydajniejszą pracę firmy oraz jej oddziałów.

Outsourcing IT jest świadczony w kilku głównych gałęziach informatycznych (IT):

  • serwis sprzętu komputerowego
  • administracja serwerów
  • nadzór i administracja nad sieciami komputerowymi
  • bezpieczeństwo danych oraz zabezpieczanie sieci
  • HelpDesk bezpośredni oraz zdalny


Zastosowanie firmy IT do roztoczenia opieki nad systemem informatycznym pozwala na ograniczenie nakładów ponoszonych na utrzymywanie i podnoszenie kwalifikacji kadry informatycznej. Ponadto konsultanci oraz serwisanci firmy akte posiadają ogromne doświadczenie oraz  stały dostęp do najnowszych technologii, co owocuje wdrożeniami usprawniającymi strukturę informatyczną.

Outsourcing-IT-Support-online

Bardzo ważnym elementem jest serwis zdalny

Dzięki odpowiednio skonfigurowanym i zabezpieczonym połączeniom serwis może szybko i sprawnie usunąć większość problemów, z którymi borykają się użytkownicy.

 

 

Nasze doświadczenie w zakresie Outsourcingu IT doceniło wiele firm

Część z nich zamieściliśmy w dziale Zaufali nam… Dzięki temu doświadczeniu oraz stałemu podnoszeniu kwalifikacji możemy być pewnie, że świadczymy usługi opieki serwisowej na najwyższym poziomie. Nasze rozwiązania i wdrożenia owocują podwyższenie sprawności działania firm, a dzięki umiejętnościom i opanowaniu nowoczesnych technologii od lat profesjonalnie obsługujemy firmy wielooddziałowe, tworząc dla nich sprawne i bezpieczne rozwiązania połączeń online oraz offline a także zapewniając wsparcie zdalne i bezpośrednio z błyskawicznym czasem reakcji.